تالار گفتمان سایت آبی پوشان
دکوراسیون چوبی اتاق خواب - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان سایت آبی پوشان (http://abiposhan.takbb.ir)
+-- انجمن: آموزشی (/forumdisplay.php?fid=43)
+--- انجمن: متفرقه (/forumdisplay.php?fid=47)
+--- موضوع: دکوراسیون چوبی اتاق خواب (/showthread.php?tid=3383)دکوراسیون چوبی اتاق خواب - royalsur - 10-31-2018 03:42 PM

کفپوش و دیوار پوش چوبی


برای پوشاندن دیوار و کف اتاق خواب از چوب استفاده کنید. برای اینکه فضای اتاق خواب چوبی دلباز و بزرگ تر به نظر برسد بهتر است از کفپوش و دیوارپوش های چوبی که به رنگ روشن هستند استفاده کنید.

کمد چوبی


دیوار نزدیک به پنجره را با طرحی هوشمندانه به کمد یا کتابخانه ای که مانند یک دیوارپوش چوبی عمل می کن، تبدیل کنید. می توانید برای ایجاد نظم و ترتیب بیشتر در دکوراسیون چوبی اتاق خواب و هم چنین ایجاد فضایی بیشتر برای نگهداری وسایل از کمد دیواری چوبی استفاده کنید و وسایل مورد نیاز در اتاق خواب را به صورت مرتب درون کمد دیواری بچینید.

دکوراسیونی زیبا و تمام چوب از سرویس خواب چوبی استفاده نمایید. سرویس خواب های چوبی دارای طرح های متنوعی هستند و تاثیر زیادی روی جذابیت دکوراسیون داخلی اتاق خواب چوبی دارند از این رو بهتر است در انتخاب این مدل سرویس خواب ها دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید.

در و پنجره چوبی

استفاده از کرکره های چوبی که به دور از زرق و برق هستند، می تواند فضای متفاوت همراه با عشق و سادگی را ایجاد کند.

دکوراسیون چوبی امروزه طرافداران زیادی دارد و به همین دلیل سیلنوس وود طراحی مدل های جدید و تازه را امری مهم و حیاتی برای افرادی که خواستار طرح های بدیع و نو در دکوراسیون چوبی اتاق خواب خود هستند قلمداد می کند. طراحی دکوراسیون چوبی با مدل هایی که در عین بدیع و یونیک بودن، زیبا و چشم نیز باشند کار چندان آسانی نیست. در این مقاله نکات مهمی که در دکوراسیون چوبی اتاق خواب ها نقش مهمی را بازی می کنند را بررسی خواهیم کرد.
استفاده از چوب در هر جایی باعث جلب توجه همه و زیبایی آن مکان می شود. اما اولین چیزی که اهمیت دارد حس خوب و آرامش شماست به احتمال زیاد بعد از یک روز پر کار، تنها چیزی که دنبال آن هستید یک استراحت خوب با آرامش است. پس اتاق خواب باید یک مکان زیبا و شیک خانه باشد. به انتخاب طرح و هماهنگی رنگ چوب ها توجه داشته باشید زیرا یکی از مهم ترین عناصر در زیبایی دکوراسیون چوبی اتاق خواب استفاده از لوازم مناسب و زیبا و هماهنگی لوازم ها با هم می باشد.
دکوراسیون چوبی انتخابی مناسب و ایده آل برای اتاق خواب می باشد.
دکوراسیون چوبی زیبا و همه پسند است و به محیط حسی گرم و صمیمی می بخشد که برای اتاق خواب با هر متراژی مناسب بوده و هیچ گاه از مد نمی افتد.
بسته به سبک طراحی دکوراسیون قسمت های مختلف منزل و سلیقه تان می توانید برای طراحی دکوراسیون چوبی اتاق خواب از انواع دکوراسیون های کلاسیک و یا مدرن استفاده کنید.